вул. Надії Олексієнко, будинок. 74, оф.108 (063) 618-66-77 (067) 539-85-58
Системи вiдеоспостереженяя
Комплект, як правило, являє собою набір з декількох відеокамер і пристрою, що записує як відео, так і аудіо.
Система відеоспостереження для квартири, будинку, дачі, складу, фабрики, магазину.

Зовнішні камери відеоспостереження дозволяють охороняти периметр, територію прилеглу до охоронюваного об’єкту – будь то склад, фабрика, магазин або приватне володіння.
Сучасні камери відеоспостереження дозволяють виявляти і навіть розпізнавати людину на кілька десятків метрів, а інфрачервоне підсвічування, яка сьогодні встановлена в більшість вуличних відеокамер дозволяє бачити що відбувається навколо навіть в абсолютній темряві. Крім стаціонарних на вулицях, перехрестях, в метрополітені працюють і поворотні відеокамери, з можливістю оптичного наближення і поворотом на 360 градусів.

Сучасні комп’ютерні системи визначення автомобільних номерів можуть сильно полегшити роботу по ідентифікації автомобілів наприклад на стоянках. А також знадобляться на різних підприємствах для обліку в’їжджає і виїжджає на територію підприємства. Одним з останніх нововведень використання відеокамер є он-лайн спостереження в будь-який момент часу. Чи не виїжджаючи безпосередньо на об’єкт, можна через Інтернет подивитися що відбувається на об’єкті.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ
Установка систем будь-якої складності
Робота з IP камерами
Робота під ключ
Доступні ціни

Монтаж відеоспостереження – необхідна умова для роботи багатьох сучасних офісів і підприємств. У кожного керівника свої причини для установки подібних систем. Одні хочуть спостерігати за клієнтами і працівниками в магазині, інші – контролювати роботу офісних співробітників, треті – забезпечити високу ступінь захисту на складах. Крім того, все частіше встановити системи відеоспостереження вирішують в приватних будинках для контролю ситуації на території.

Таким чином, монтаж відеоспостереження затребуваний всюди: в торгових центрах, клубах, магазинах, котеджах і т. П. Все тому, що відеокамера – надійний засіб, що дозволяє цілодобово спостерігати за об’єктом, який цікавить. Використовувати таке обладнання гранично просто, а за вартістю з кожним роком воно стає все доступнішим.

Залиште ваші дані, і ми зв'яжемося з вами.
Надіслати
© Всі права захищені. iTop Media 2019