вул. Надії Олексієнко, будинок. 74, оф.108 (063) 618-66-77 (067) 539-85-58
Охорона підприємств
Організація оптимальної система охорони під Ваші потреби: від ретельного підбору особового складу до суворого контролю охоронців з боку агентства.
Комплексні системи безпеки

Комплексні системи безпеки – це друга ланка захисту об’єкта, яке складається з різноманітних електронних пристроїв в сукупності з інженерно-технічними рішеннями, які дозволяють організувати контрольований і санкціонований доступ до конкретного об’єкта.

Застосування систем безпеки в торгових, спортивних і розважальних центрах, офісних будівлях і на підприємствах – це надійний захист персоналу та майна компанії від виникнення будь-яких позаштатних ситуацій, а також забезпечення збереження майна і конфіденційних даних. Грамотна організація системи безпеки – один з основних факторів, що впливають на успішний розвиток будь-якої компанії і стабільне зростання продажів.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ
Взяття під охорону найкоротші терміни
Цілодобова техпідтримка
Гнучкі тарифні плани
Сучасні технології
Системи безпеки можуть бути класифіковані за такими групами:

Ми пропонуємо комплексний підхід до побудови ефективної системи безпеки з урахуванням цілей, специфіки і індивідуальних потреб бізнесу Клієнта.

Кожна запропонована нами система забезпечення безпеки, будь то протипожежна або охоронна сигналізація, система контролю доступу або захисту від злому, повністю відповідає українським і міжнародним стандартам якості, що, в свою чергу, є додатковою гарантією високого рівня безпеки підприємства і тривалої експлуатації охоронного обладнання при мінімальних витратах на сервісне обслуговування.

Кожна з цих систем може бути реалізована нашим підприємством. Фахівці підприємства, після аналізу поставленого завдання і стану технічної укріпленості об’єкта, розробляють проекти робіт і погоджують їх з Замовником (саме він стверджує необхідний рівень захищеності). Після чого виконуються монтажні та пусконалагоджувальні роботи по впровадженню відповідної системи в роботу. Монтаж виконується якісно і без пошкодження інтер’єру. За бажанням Замовника – здійснюється технічне обслуговування його систем безпеки.

Кожен відвідувач нашого сайту може отримати вичерпну консультацію фахівців нашої компанії, а також орієнтовний розрахунок вартості обраної системи безпеки, шляхом надання своїх контактних даних в розділі меню «Зворотній зв’язок» нашого сайту, або наданням заявки з описом об’єкта охорони і постановкою завдання безпеки, листом на нашу електронну адресу: manager@veres.dp.ua ; org@veres.dp.ua. У максимально стислі терміни Ви отримаєте відповідь.

Ставши нашим клієнтом, Ви зможете особисто переконатися у високій якості реалізованих нами проектів, а кваліфікована підтримка фахівців компанії зробить ефективним експлуатацію впроваджених рішень і дозволить максимально ефективно забезпечувати високий рівень безпеки на об’єкті.

Залиште ваші дані, і ми зв'яжемося з вами.
Надіслати
© Всі права захищені. iTop Media 2019