вул. Надії Олексієнко, будинок. 74, оф.108 (063) 618-66-77 (067) 539-85-58
ВСІ ВИДИ ПОСЛУГ
НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВАШОГО БІЗНЕСУ ЗА РОЗУМНИМИ ЦІНАМИ

Тривожна кнопка – це електронний пристрій або мобільний сервіс, який дозволяє миттєво передати на пульт охорони сигнал про допомогу. Отримавши такий сигнал тривоги, оператор відправляє на допомогу мобільну групу і при необхідності викликає служби екстреного реагування: пожежна, поліція, швидка.

Тривожна кнопка – це ефективна, зручна в застосуванні і надійна система екстреного оповіщення, яка вимагає мінімальних витрат на установку і обслуговування. Тривожна кнопка може мати вигляд маленького стаціонарного пристрою, переносного брелоку або мобільного сервісу в Вашому смартфоні. Найчастіше даний пристрій використовується як додатковий спосіб захисту в банківських установах, пунктах обміну валют, ювелірних магазинах і інших організаціях, що працюють з матеріальними цінностями і великою кількістю готівки.

«Фахівці нашого підприємства можуть встановити тривожну кнопку на будь-якому об’єкті. Завдяки цьому непомітному пристосуванню можна миттєво відправити сигнал тривоги, щоб викликати групу швидкого реагування.

Фiзична охорона
Фізична охорона застосовується там, де одних тільки технічних засобів для забезпечення безпеки недостатньо.
Заказать услугу
Подробнее
Проектування і монтаж
ТОВ «Верес» забезпечує комплексний захист Вашого рухомого і нерухомого майна з використанням технічних засобів охорони об'єктів
Заказать услугу
Подробнее
Системи вiдеоспостереженяя
Комплект, як правило, являє собою набір з декількох відеокамер і пристрою, що записує як відео, так і аудіо.
Заказать услугу
Подробнее
Система контроля доступу
Системи контролю і управління доступом (СКУД) припускають високоефективні автоматизовані контрольно-пропускні пункти
Заказать услугу
Подробнее
Пультова охорона
Захистити майно від крадіжок - актуальне завдання і для офісу, і для магазину, і для квартири. Пультова охорона - прекрасне рішення.
Заказать услугу
Подробнее
Охорона підприємств
Організація оптимальної система охорони під Ваші потреби: від ретельного підбору особового складу до суворого контролю охоронців з боку агентства.
Заказать услугу
Подробнее
© Всі права захищені. iTop Media 2019